Cześć wszystkim!

Chcielibyśmy zaprosić studentów WSZYSTKICH wydziałów na spotkanie rekrutacyjne, które odbędzie się 22 października w sali V.2 o godzinie 19:00.

Część z Was z pewnością zastanawia się jak wygląda praca w zespole Formuły Student.
Nie jest łatwo to opisać dlatego pokażemy Wam ogólny zarys naszego teamu. Jako zespół odpowiadamy za zrealizowanie projektu jakim jest budowa bolidu klasy Formuła Student i udział w międzynarodowych zawodach.

Nasz team dzieli się na 8 sekcji: Aerodynamika, Kompozyty, Napęd, Elektronika, Silnik, Zawieszenie, Rama oraz Marketing. Każda z sekcji posiada lidera, który odpowiada za całokształt jej pracy. Bardzo ważne są spotkania, zarówno ogólne jak i poszczególnych sekcji zespołu, na których omawiane są różne problemy oraz ich rozwiązania, plany, sprawy bieżące itp.

Kluczowym elementem do sukcesu zespołu jest aktywna praca i poświęcanie części swojego czasu wolnego, ponieważ bez tego nie moglibyśmy ukończyć bolidu oraz pojechać z nim na zawody. Czasami jest to trudne ale doświadczenie oraz ludzie, których poznajemy sprawiają, że zapomina się o pewnych niedogodnościach.

Dołącz do wydarzenia aby być na bieżąco:

Przyjdź i stań się częścią naszego zespołu!