Zaznacz stronę

W dniach 19.11. – 22.11.2019 dzięki firmie Omni3D – Industrial 3D printers PRz Racing Team bierze udział w targach Formnext w Frankfurcie. 

Targi Formnext od 2015 roku są wiodącym na świecie wydarzeniem poświęconym produkcji przyrostowej, projektowaniu druku 3D, CAD / CAE, metrologii i kontroli. W ramach tegorocznej edycji dzięki ponad 60 prezentacjom i konferencji TCT przedsiębiorcy mogą dowiedzieć się jak zastosować nowe technologie
w funkcjach projektowania, rozwoju, inżynierii i produkcji.
 

Łącząc targi wystawiennicze i konferencję, Formnext oferuje użytkownikom szeroki zakres rozwiązań
i możliwości dzielenia się wiedzą w dziedzinie nowoczesnej produkcji addytywnej. Międzynarodowi wystawcy prezentują najnowsze technologie i rozwiązania umożliwiające integrację wytwarzania przyrostowego
z produkcją przemysłową – od rozwiązań projektowych i oprogramowania, po materiały, metody produkcji AM, zapewnienie jakości oraz dostawców usług.
 

Trwające 4 dni targi Formnext stanowią swojego rodzaju platformę edukacyjną, w ramach której najbardziej inspirujące postacie z branży dzielą się doświadczeniami na temat tego, w jaki sposób druk 3D może mieć realny wpływ na świat produkcyjny.