Zaznacz stronę

23.10 mogliście nas zobaczyć na konferencji nowoczesnych technologii –  DPS Forum, organizowanej przez naszego partnera – firmę DPS Software. 

DPS Forum to najważniejszy w Polsce event poświęcony oprogramowaniu, rozwiązaniom informatycznym dla przemysłu i biznesu oraz największe w Europie spotkanie użytkowników SOLIDWORKS. Z każdą kolejną edycją event się rozrastał i poszerzał swój zakres o nowe interesujące właścicieli firm, inżynierów, wykładowców i studentów uczelni technicznych obszary. Wydarzenie podzielone jest na dwa odrębne bloki tematyczne – dla biznesu i edukacji. 

DPS Forum to także strefa wystawców, gdzie przyjrzeć się można najciekawszym wynalazkom i produktom zaprojektowanym w SOLIDWORKS oraz porozmawiać z ich twórcami. Eksperci DPS Software podczas całodniowych dyżurów odpowiadają na wszystkie pytania dotyczące oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM/ERP. Co roku, poza dużą dawką wiedzy, uczestnicy mogą liczyć na wiele atrakcji, takich jak warsztaty z modelowania 3D czy konkurs Modelmania. 

25.10.2019 wiele osób miało okazję zobaczyć PMT-02 podczas targów Warsaw Moto Show oraz porozmawiać z członkami naszego zespołu o jego aspektach technicznych. 
Na naszym stanowisku mogliście zapoznać się z produktami naszego partnera – firmy SpeedFloor. Jednym z nich jest nasza niezawodna podłoga.